top of page

Valentine Concept Gift

Beautiful gift options to show your love to your lover, your spouse, and to brighten the day of your life...

14 Şubat Sevgiliye Hediye Kutusu Fikirleri

 

14 Şubat gününde yılda bir kez kutlanan sevgililer günü, sevgililerin birbirlerine olan sevgilerini dile getirdikleri ve çeşitli hediyeler ile birbirlerini mutlu ettikleri sembolik bir gün. Bu özel günde sevgili için alınabilecek pek çok hediye fikri mevcut. Bununla birlikte sevgiliye hediye kutusu hazırlamak da sevgililer gününde başvurulabilecek yöntemler arasında. Hazır alınacak hediyeler yerine emek vererek, el ile hazırlanan hediye kutuları, çoğu zaman sevgililer tarafından daha fazla ilgi görür. Elbette hediyenin beklenen etkiyi yaratabilmesi için, içeriğinin iyi seçilmesi son derece önemli. 

 

Sevgiliye Hediye Kutusu İçerikleri

 

Sevgiliye hediye kutusu içindekiler doğrultusunda etki yaratır. Bu hediye kutularının içerisine konulabilecek şeyleri belirlerken, sevgilinin ilgi alanlarının iyi bilinmesi gerekir. Başlıca bazı içerik fikirleri aşağıdaki gibi sıralanabilir: 

 

  • Kahve Seven Sevgiliye Özel:  Kahve içmeyi çok seven kişiler için hediye kutusu hazırlarken içerisine farklı türden kahveler yerleştirilebilir. Özellikle farklı lezzetlere sahip dünya kahveleri ile bu kutular eşsiz bir hal kazanır. Ayrıca iki kişilik kahve fincanı takımı da böyle bir kutunun olmazsa olmazlarındandır. Kahvenin yanında atıştırılacak lezzetli çikolatalar, drajeler ve lokum gibi şekerlemeler ile paket çok daha özel hale gelir. 

 

  • Kitap Kurdu Sevgiliye Özel: Kitap okumayı çok seven ve yaşamına kitaplarla yön veren sevgililer için kitaplarla dolu bir kutu gerçek bir ödül anlamı taşır. Sevgilinin okumayı sevdiği tarzdan kitapların, kitap ayraçlarının ve okuduğu kitaplara dair not alabileceği not kartlarının olduğu bir hediye kutusu hazırlamak da iyi bir hediye kutusu fikri olabilir. 

 

  • Müziksiz Yapamayan Sevgiliye Özel: Eğer müzik ile yatıp, müzik ile kalkan bir sevgiliye hediye alınacaksa, şarkıcı posterleri ile işe başlanabilir. Dinlediği ve sevdiği şarkıcıların farklı boyutlardaki posterleri, nostaljiyi sevenler için plaklar ya da kasetler ile bu kutu doldurulabilir. Ayrıca kendisi müzik yapan sevgili için nota defterleri de eklenebilir. 

 

  • Anime Tutkunu Sevgiliye Özel: Animeler günümüzde gençler arasında oldukça yaygın. Bu yüzden de anime seven sevgili için de mükemmel kutular hazırlanabilir. Bu kutuların içerisine sevilen anime karakterlerinin çıkartmalarını, popüler anime dergilerinin birer örneklerini ve anime karakterleri ile özdeşleşen ürünleri yerleştirerek eşsiz bir paket yaratabilmek mümkün. Ayrıca sevilen anime karakterlerinin olduğu anahtarlıklar, kitap ayraçları ve farklı ürünler de bu kutularda yer bulabilir. 

Konsept Tasarımlı Sevgiliye Hediye Kutuları

 

Sevgiliye özel hediye kutusu hazırlamakta zorlananlar için, farklı konseptlerde hazırlanmış olan hediye kutuları da mevcut. Sevgililer günü temasıyla hazırlanan ve içerisinde farklı beğeni türlerine hitap eden ürünlerin yer aldığı özel hediye kutularıyla da sevgilinin bu eşsiz gününü mükemmel hale getirebilir. Ayrıca hazır olarak alınan hediye kutuları, bazı basit dokunuşlarla özelleştirilebilir. Hediye kutuları özelleştirilirken de sevgilinin ilgi alanlarının göz önünde bulundurulması gerekir. 

 

Schocolate ayıcıklı kutuda karışık draje kutusu, kalpli hediye kutusu, kahve keyfi konseptli hediye kutusu, vintage hediye kutusu, kalpli çikolata hediye kutusu ve daha pek çok konsept hediye kutusu ile sevgililer gününde yanınızda. Sevgilinizin damağında unutulmaz bir tat, aklında güçlü bir yer edinebilmek için aradığınız herşey Schocolate'ta sizleri bekliyor. 

bottom of page