Proposal and Engagement Chocolates

En mutlu gününüzde, en şık, en lezzetli, en taze, en gösterişli Söz ve Nişan çikolataları S Chocolate'da...

For more details please  visit Engagement page =>

Söz ve Nişan Çikolataları

 

Çikolatalar, özel gün ve gecelerimizin vazgeçilmez ikramları ile hediyelerinden. Kültürümüzün evliliğe dair en önemli ritüelleri arasında yer alan söz ve nişanlarda, pek çok hediye ile birlikte çikolata da önemli bir yere sahip. “Tatlı yiyelim, tatlı konuşalım” atasözünün anlamına uygun olan çikolatalar söz ve nişan törenlerinin de olmazsa olmazlarından. Çiftlerin hayatlarını birleştirmek için adım attıkları bu ilk törenler, çikolataların lezzeti ile taçlanıyor. SChocolate olarak çikolata sektöründeki uzun süreli deneyimlerimizden yola çıkarak sizlere söz ve nişan törenlerinizi taçlandıracak ürünler sunuyoruz. Geniş ürün çeşitliliğimiz içerisinden söz ve nişan törenlerine özel hazırladığımız tepsilerimizin yanı sıra sizlerden gelen talepler doğrultusunda özel sunumlar da hazırlayabiliyoruz. Ayrıca İzmir içinde siparişlerinizi anlaşmalı taksi duraklarımız aracılığı ile VIP teslimat ayrıcalığı ile size getiriyoruz.

 

Mükemmelliği ve müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışımız ile SChocolate olarak söz ve nişan törenleriniz için tepsi içerisinde pek çok çeşit sunuyoruz. Kalp desenli yaldızlı çikolatalar, drajeler, madlenler ve daha pek çok ürünümüzün bir arada yer aldığı söz ve nişan tepsileri, deneyimli çalışanlarımız tarafından sizler için özel olarak süsleniyor. Söz ve nişan çikolatalarınızı tepsi ile sunum yapabileceğiniz gibi gondollarda ya da iki katlı sunum tepsilerinde de ikram edebilirsiniz. SChocolate olarak söz ve nişan için sizlere unutamayacağınız tepsiler hazırlıyoruz. Ayrıca madlen çikolatalar için kendi istediğiniz desen tasarımını seçebilmeniz için size 48 farklı tasarım sunuyoruz. Seçeceğiniz tasarım doğrultusunda madlen çikolatalardan oluşan tepsilerinizi süsleyerek Türkiye’nin her yerine kargo, İzmir içinde ise kurye ve VIP teslimat seçenekleri ile sizlere ulaştırıyoruz.

 

SChocolate tarafından yüksek kaliteli hammaddeler kullanılarak sunulan söz ve nişan çikolataları ile siz de söz ya da nişan törenlerinize unutulmaz bir tat bırakabilirsiniz. Ürünlerimizin hiçbirinde sağlığa zararlı maddeler kullanılmadığı gibi, domuz yağı ve domuzdan elde edilen hiçbir katkı maddesi de mevcut değildir. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için web sitemizde bulunan “iletişim” sekmesi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.